RCL061210R2FKEA
DigiKeys varenummer
RCL061210R2FKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL061210R2FKEA
Beskrivelse
RES 10.2 OHM 1% 1W 1206 WIDE
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10.2 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCL061210R2FKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 1206 (3216 metrisk), 0612
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)