RCL0406309RFKEA
DigiKeys varenummer
RCL0406309RFKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL0406309RFKEA
Beskrivelse
RES SMD 309 OHM 1/4W 0604 WIDE
Producentens standard leveringstid
62 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
309 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand Bred 0604 (1610 metrisk), 0406 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCL0406309RFKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 0604 (1610 metrisk), 0406
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,063" B (1,00mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,018" (0,45mm)