RCG1206464RFKEA
DigiKeys varenummer
541-RCG1206464RFKEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCG1206464RFKEACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RCG1206464RFKEA
Beskrivelse
RES 464 OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
464 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)