RCG1206100KJNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 53.089
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 190
Opgradering
Opgradering
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCG1206
RCG1206100KJNEA
DigiKeys varenummer
541-1883-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCG1206100KJNEA
Beskrivelse
RES 100K OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCG1206100KJNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)