RCG08054K70JNEA
DigiKeys varenummer
541-1839-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-1839-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-1839-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCG08054K70JNEA
Beskrivelse
RES 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCG08054K70JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)