RCG04026K34FKED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 127.226
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 51.079
Datablad
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
6.34 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCG04026K34FKED
DigiKeys varenummer
541-RCG04026K34FKEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCG04026K34FKED
Beskrivelse
RES 6.34K OHM 1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)