RCC0402330RFKED
DigiKeys varenummer
541-RCC0402330RFKEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCC0402330RFKEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RCC0402330RFKED
Beskrivelse
RCC0402 100 330R 1% ET7 E3
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCC0402330RFKED Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)