RCA120620K0FKEASR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 5.000
Datablad
Nyt produkt
20 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCA120620K0FKEASR
DigiKeys varenummer
541-RCA120620K0FKEASRTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCA120620K0FKEASRCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCA120620K0FKEASRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCA120620K0FKEASR
Beskrivelse
RCA1206-SR 100 20K 1% ET1 E3
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)