RCA08051R00FKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 130.937
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 12.842
Datablad
Panasonic Industry
1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCA08051R00FKEA
DigiKeys varenummer
541-2218-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCA08051R00FKEA
Beskrivelse
RES SMD 1 OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCA08051R00FKEA Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)