RCA040233R0FKED
DigiKeys varenummer
541-RCA040233R0FKEDTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCA040233R0FKEDCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCA040233R0FKEDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCA040233R0FKED
Beskrivelse
RCA0402 33R 1% 100 ET7 E3
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)