NH250100R0FJ01
NH250100R0FJ01
NH250100R0FJ01
DigiKeys varenummer
NH250-100J-ND
Producenter
Producentens varenummer
NH250100R0FJ01
Beskrivelse
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 250W
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±1% 250W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NH250100R0FJ01 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Serie
Funktioner
Fugtresistent, Induktionsfri
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
100 Ohms
Størrelse/dimension
4,500" L x 3,000" B (114,30mm x 76,20mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
2,219" (56,37mm)
Effekt (Watt)
250W