MSP08C03100KGEJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
100k Ohm ±2% 400mW Effekt pr. Element Isoleret 4 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSP08C03100KGEJ
DigiKeys varenummer
MSP08C03100KGEJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSP08C03100KGEJ
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
8
Effekt pr. element
400mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
100k
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,790" L x 0,090" B (20,07mm x 2,29mm)
Antal modstande
4
Højde - Monteret (maks.)
0,350" (8,89mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C