MSP06A01510RGEJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
510 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 5 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 6-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSP06A01510RGEJ
DigiKeys varenummer
MSP06A01510RGEJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSP06A01510RGEJ
Beskrivelse
RES ARRAY 5 RES 510 OHM 6SIP
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
6
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
6-SIP
Modstand (Ohm)
510
Leverandørs enhedspakning
6-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,590" L x 0,090" B (14,99mm x 2,29mm)
Antal modstande
5
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C