MSP06A014K70GEJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 1.229
Datablad
Bourns Inc.
4,7k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 5 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 6-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSP06A014K70GEJ
DigiKeys varenummer
MSP4.7KB-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSP06A014K70GEJ
Beskrivelse
RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 6SIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
6
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
6-SIP
Modstand (Ohm)
4,7k
Leverandørs enhedspakning
6-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,590" L x 0,090" B (14,99mm x 2,29mm)
Antal modstande
5
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C