MDP140351R0GE04 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
51 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDP140351R0GE04
DigiKeys varenummer
MDP51B-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDP140351R0GE04
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14DIP
Detaljeret beskrivelse
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
51
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,250" B (19,05mm x 6,35mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,155" (3,94mm)