M8340109K1002FCD03
DigiKeys varenummer
541-M8340109K1002FCD03-ND
Producenter
Producentens varenummer
M8340109K1002FCD03
Beskrivelse
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10k Ohm ±1% 120mW Effekt pr. Element Bussystem 9 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 10-SIP
Kategori
Effekt pr. element
120mW
Producenter
Vishay Dale
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Rør
Klasse
Militær
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
MIL-PRF-83401/09
Kredsløbstype
Bussystem
Monteringstype
Hulmontering
Modstand (Ohm)
10k
Pakke/hus
10-SIP
Tolerance
±1%
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Antal modstande
9
Størrelse/dimension
0,983" L x 0,098" B (24,97mm x 2,49mm)
Antal ben
10
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)