IWAS4832FFEB9R7J50
DigiKeys varenummer
541-1409-ND
Producenter
Producentens varenummer
IWAS4832FFEB9R7J50
Beskrivelse
RX 1 COIL 1 LAYER BIFILAR 9.7UH
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 spole, 1 lag, bifilar 9,7µH Trådløse ladespoler Modtager 200mOhm
Kategori
Induktans
9,7µH
Producenter
Vishay Dale
Tolerance
±5%
Emballage
Bulk
DC-modstand (DCR)
200mOhm
Varestatus
Forældet
Q @ frek.
30 @ 200kHz
Funktion
Modtager
Størrelse/dimension
1,89" L x 1,26" B x 0,04" H (48,0mm x 32,0mm x 1,1mm)