IMC2220ER4R7K
DigiKeys varenummer
IMC2220ER4R7K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
IMC2220ER4R7K
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 950MA 110 MOHM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Uskærmet Induktor 950 mA 110mOhm maks. 2220 (5650 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IMC2220ER4R7K Modeller
Kategori
Q @ frek.
10 @ 7,96MHz
Mfr
Frekvens - Selvresonans
29MHz
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
2220 (5650 metrisk)
Tolerance
±10%
Leverandørs enhedspakning
2220 (5650 metrisk)
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,221" L x 0,197" B (5,61mm x 5,00mm)
Afskærmning
Uskærmet
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)
DC-modstand (DCR)
110mOhm maks.