ILAS1206ER301V
DigiKeys varenummer
541-ILAS1206ER301VTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-ILAS1206ER301VCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-ILAS1206ER301VDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ILAS1206ER301V
Beskrivelse
FERRITE BEAD 300 OHM 1206 1LN
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 Ohms @ 100 MHz 4 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 1206 (3216 metrisk), matrix, 8 PC Pad 250mA 400mOhm
Kategori
Strømklassificering (maks.)
250mA
Producenter
Vishay Dale
DC-modstand (DCR) (maks.)
400mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), matrix, 8 PC Pad
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,039" (1,00mm)
Antal linjer
4
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz