IHLP5050FDER3R3M01
DigiKeys varenummer
541-1034-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-1034-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-1034-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLP5050FDER3R3M01
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 18 A 6,8mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IHLP5050FDER3R3M01 Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
35A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
6,8mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,520" L x 0,508" B (13,20mm x 12,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)