IHLP5050FDER2R2MAP
DigiKeys varenummer
541-IHLP5050FDER2R2MAPTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLP5050FDER2R2MAPCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLP5050FDER2R2MAPDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLP5050FDER2R2MAP
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 26.9A 2.9 MOHM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 26.9 A 2,9mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
2,9mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
27,4MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Type
Formstøbt
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,530" L x 0,508" B (13,46mm x 12,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,252" (6,40mm)
Strøm - Mætning (Isat)
30,3A