IHLE4040DDEW470M5A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 709
Datablad
47 µH Afskærmet Induktor 3.1 A 178mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IHLE4040DDEW470M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE4040DDEW470M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE4040DDEW470M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE4040DDEW470M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE4040DDEW470M5A
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 3.1A 178 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
DC-modstand (DCR)
178mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
5,22MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,430" L x 0,426" B (10,92mm x 10,82mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4,1A
Højde - Monteret (maks.)
0,174" (4,42mm)