IHLE4040DDEW3R3M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE4040DDEW3R3M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE4040DDEW3R3M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE4040DDEW3R3M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE4040DDEW3R3M5A
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 11A 11.81 MOHM
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Induktor 11 A 11,81mOhm maks. Ikke-standard
DC-modstand (DCR)
11,81mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
25,5MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,430" L x 0,426" B (10,92mm x 10,82mm)
Strøm - Mætning (Isat)
12A
Højde - Monteret (maks.)
0,174" (4,42mm)