IHLE4040DDEW1R5M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE4040DDEW1R5M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE4040DDEW1R5M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE4040DDEW1R5M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE4040DDEW1R5M5A
Beskrivelse
FIXED IND 1.5UH 22A 4.5 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µH Afskærmet Induktor 22 A 4,5mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
4,5mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
32MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,430" L x 0,426" B (10,92mm x 10,82mm)
Strøm - Mætning (Isat)
17,9A
Højde - Monteret (maks.)
0,174" (4,42mm)