IHLE2525CDER220M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE2525CDER220M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE2525CDER220M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE2525CDER220M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE2525CDER220M5A
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 2.8A 174 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH Afskærmet Induktor 2.8 A 174mOhm maks. Ikke-standard, 4 ledere
Kategori
DC-modstand (DCR)
174mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
8,3MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Ikke-standard, 4 ledere
Tolerance
±20%
Leverandørs enhedspakning
Ikke-standard, 4 ledere
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,284" L x 0,280" B (7,21mm x 7,12mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,2A
Højde - Monteret (maks.)
0,132" (3,35mm)