IHLE2020CDER6R8M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE2020CDER6R8M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE2020CDER6R8M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE2020CDER6R8M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE2020CDER6R8M5A
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 3.2A 111 MOHM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µH Afskærmet Induktor 3.2 A 111mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IHLE2020CDER6R8M5A Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
111mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
18,8MHz
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,216" B (5,89mm x 5,49mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,9A
Højde - Monteret (maks.)
0,135" (3,43mm)