IHLE2020CDER150M5A er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 2.099
Datablad
15 µH Afskærmet Induktor 2.4 A 208mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IHLE2020CDER150M5A
DigiKeys varenummer
541-IHLE2020CDER150M5ATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE2020CDER150M5ACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE2020CDER150M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE2020CDER150M5A
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 2.4A 208 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
IHLE2020CDER150M5A Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
208mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
14,1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,216" B (5,89mm x 5,49mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,6A
Højde - Monteret (maks.)
0,135" (3,43mm)