IHLE2020CDER100M51
DigiKeys varenummer
541-IHLE2020CDER100M51TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IHLE2020CDER100M51CT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IHLE2020CDER100M51DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHLE2020CDER100M51
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 2.8A 138 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Induktor 2.8 A 138mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
138mOhm maks.
Serie
Frekvens - Selvresonans
15,9MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Materiale - Kerne
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Induktans
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%
Pakke/hus
Ikke-standard
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,232" L x 0,216" B (5,89mm x 5,49mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,7A
Højde - Monteret (maks.)
0,135" (3,43mm)