IHHP0806ABER2R2M01
DigiKeys varenummer
541-2558-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-2558-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-2558-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IHHP0806ABER2R2M01
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.8A 155 MOHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Afskærmet Induktor 1.8 A 155mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IHHP0806ABER2R2M01 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
155mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Strøm - Mætning (Isat)
1,9A