IFSC1515AHER470M01
DigiKeys varenummer
541-1408-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-1408-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-1408-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IFSC1515AHER470M01
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 800MA 594 MOHM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µH Afskærmet Induktor 800 mA 594mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IFSC1515AHER470M01 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
594mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Strøm - Mætning (Isat)
560mA