IDCP1813ER3R3M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 42
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 25.549
Datablad
Similar
Pulse Electronics
På lager: 5.219
Similar
Signal Transformer
3.3 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 2.15 A 58mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IDCP1813ER3R3M
DigiKeys varenummer
IDCP1813ER3R3M-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
IDCP1813ER3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IDCP1813ER3R3M Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
58mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-25°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
7.96 MHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,157" B (4,50mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,126" (3,20mm)