IDC5020ER101M
DigiKeys varenummer
541-IDC5020ER101MTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-IDC5020ER101MCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-IDC5020ER101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IDC5020ER101M
Beskrivelse
FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.3 A 280mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IDC5020ER101M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,2A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
280mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,510" L x 0,370" B (12,95mm x 9,40mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,205" (5,21mm)