ERL6282R500FKBF1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
82.5 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERL6282R500FKBF1
DigiKeys varenummer
541-ERL6282R500FKBF1-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERL6282R500FKBF1
Beskrivelse
RES 82.5 OHM 1% 2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,230" diam. x 0,562" L (5,84mm x 14,27mm)