ERL6268K000GKBF2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
68 kOhms ±2% 2W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERL6268K000GKBF2
DigiKeys varenummer
541-ERL6268K000GKBF2-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERL6268K000GKBF2
Beskrivelse
RES 68K OHM 2% 2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,230" diam. x 0,562" L (5,84mm x 14,27mm)