ERL6251R000JKBF2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
51 Ohms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERL6251R000JKBF2
DigiKeys varenummer
541-ERL6251R000JKBF2-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERL6251R000JKBF2
Beskrivelse
RES 51 OHM 5% 2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,230" diam. x 0,562" L (5,84mm x 14,27mm)