ERL62200R00JKBF2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
200 Ohms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERL62200R00JKBF2
DigiKeys varenummer
541-ERL62200R00JKBF2-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERL62200R00JKBF2
Beskrivelse
RES 200 OHM 5% 2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
94 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,230" diam. x 0,562" L (5,84mm x 14,27mm)