ERC704K7000BEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC704K7000BEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC704K7000BEEK500
Beskrivelse
RES 4.7K OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)