ERC70332R00BEEK500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
332 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC70332R00BEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC70332R00BEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC70332R00BEEK500
Beskrivelse
RES 332 OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)