ERC70332K00FHEB500
DigiKeys varenummer
541-ERC70332K00FHEB500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC70332K00FHEB500
Beskrivelse
RES 332K OHM 1% 3/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
332 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)