ERC70182R00DEEB500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
182 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC70182R00DEEB500
DigiKeys varenummer
541-ERC70182R00DEEB500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC70182R00DEEB500
Beskrivelse
RES 182 OHM 0.5% 3/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)