ERC653M0100BEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC653M0100BEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC653M0100BEEK500
Beskrivelse
RES 3.01M OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.01 MOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)