ERC558K2500FHEA500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
8.25 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC558K2500FHEA500
DigiKeys varenummer
541-ERC558K2500FHEA500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC558K2500FHEA500
Beskrivelse
RES 8.25K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)