ERC5560K400FEEK600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
60.4 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC5560K400FEEK600
DigiKeys varenummer
541-ERC5560K400FEEK600-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC5560K400FEEK600
Beskrivelse
RES 60.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)