ERC554K7500BEEK600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.75 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC554K7500BEEK600
DigiKeys varenummer
541-ERC554K7500BEEK600-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC554K7500BEEK600
Beskrivelse
RES 4.75K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)