ERC55332K00FHEB600 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
332 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC55332K00FHEB600
DigiKeys varenummer
541-ERC55332K00FHEB600TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC55332K00FHEB600
Beskrivelse
RES 332K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)