ERC5530K100DEEK600
DigiKeys varenummer
541-ERC5530K100DEEK600-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC5530K100DEEK600
Beskrivelse
RES 30.1K OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30.1 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)