ERC552M7100DHEK600 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 541-ERC552M7100DHEK600-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | ERC552M7100DHEK600 |
Beskrivelse | RES 2.71M OHM 0.5% 1/4W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2.71 MOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm) |