ERC552K8700FEEB500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.87 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC552K8700FEEB500
DigiKeys varenummer
541-ERC552K8700FEEB500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC552K8700FEEB500
Beskrivelse
RES 2.87K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)