ERC5529K100BEEB500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
29.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC5529K100BEEB500
DigiKeys varenummer
541-ERC5529K100BEEB500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC5529K100BEEB500
Beskrivelse
RES 29.1K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)