ERC551M1000DEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC551M1000DEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC551M1000DEEK500
Beskrivelse
RES 1.1M OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1.1 MOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)